Close

Temizlikyolda.com'un kurucusu Temizlikyolda'nın kurucusu

Dünyaca meşhur İstanbul’umuz, beni 3 Temmuz 1989 yılında dünyaya getirdi. Lise eğitimimi Suadiye Lisesi’nde tamamladım. Enerjik, azimli ve kararlı genç bir erkek olarak henüz 16 yaşımda, ilk üniversite eğitimim olan Anadolu Üniversitesi İşletme eğitimime başladım. Bundan sonra, aynı üniversitedeki Marka İletişimi Fakültesi’nden başarıyla mezun olarak ikinci üniversite eğitimimi tamamlamış oldum. Yüksek tahsilime hazırlık amacıyla Londra’daki Kaplan College’de yurtdışı eğitimimi tamamlayarak Türkiye’ye geri döndüm. Şu anda Yeditepe Üniversitesi E-Ticaret Yüksek Lisans (Tezli) Bölümü’nde, Doktora için lisans sonrası eğitimime devam etmekteyim.

İlk hamleyi siz yapmadığınız müddetçe, hayatınız daima sizi yönetir. Bu yüzden asla bir şeylerin olmasını beklemedim ve hep şansımı kendim yarattım. 18 yaşında halen genç bir öğrenciyken yönetimini devraldığım tek bir franchise market, kısa sürede 15 milyon Türk Lirası ciroya ve 5 başarılı şubeye ulaşmış bir marketler zinciri olarak satıldı.

Hemen ardından bir başka exit deneyimimde yazılım şirketimiz oldu.

Tüm bu gelişmelerden sonra kurucusu olduğum www.temizlikyolda.com, aralarında Yemeksepeti.com’un kurucusu ve CEO’su Nevzat Aydın, Markafoni.com’un kurucusu Sina Afra, Kariyer.net’in kurucusu Yusuf Azoz ve Sanko Holding’ten Turgut Konukoğlu gibi 35 değerli kişinin ortak olduğu Türkiye’nin en büyük temizlik hizmetleri platformu oldu.

Kurulduğumuz yıllarda Türk Telekom Pilot, Webrazzi Ödülleri ve Altın Örümcek Ödülleri gibi internet dünyasının en prestijli ödüllerini kazandık.

Temizlikyolda.com bugün halen büyümesini iş ortağı olduğu, Türk Telekom, Enpara, Yemeksepeti, ING Bank, Finansbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Samsung, BKM Express, Emlak Jet gibi stratejik ortaklıklar ile devam ettirmekte. Temizlikyolda.com ayrıca 100.000’den fazla müşterisi ile, Türkiye’de ilk online SGK entegrasyonunu sağlayan internet şirketi oldu.

Annemin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en güzel bayanı seçilmesinden sonra babamın onu Türkiye’den farketmesi çok sürmedi. Bu durumun sonucu olarak Türkiye, Kıbrıs Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere üç ayrı devletin vatandaşlığına sahibim.

İngilizce ve Türkçe konuşmaktayım.

 

Close