Close

Temizlikyolda, Nevzat Aydın ve Fahad Al Sulaim liderliğinde 12.5 milyon TL değerlemeli yatırım aldı!

Evet sevgili arkadaşlar, bu haberi paylaşmanın gururu ve sevinci içerisindeyim!

Girişimimiz TemizlikyoldaNevzat Aydın ve Suudi Yatırımcı Fahad Al Sulaim liderliğinde 12.5 milyon TL değerlemeli 5. tur yatırımını aldı.

Yeni yatırımcıların katılması ve şirket performansının durumuna göre değerlemesinin 40 milyon TL’ye çıkabileceği hedefliyoruz.

7 yıldır hizmet veren Temizlikyolda, pivot sonrası SaaS olarak açıldığı Suudi Arabistan, Dubai, Katar ve İsrail gibi ülkelerde aylık 100K’ın üzerinde sipariş hacmini yakalamış durumda. Yatırım turunda birçok yatırımcının olacağı ve şu an imza sürecinin devam ettiğini öğrendik. Kurucusu yani ben 🙂 Hakan Kibar bu yatırım turu için; tüm Arap Yarımadası ülkelerine açılmak ve Türkiye’deki operasyon ekibini büyütmek için kullanılacağımızı belirttim. Ayrıca Arap Yarımadası sonrası ilk hedefimiz Avrupa.

Kurucu ortak’tan aldığımız habere göre covid-19, corona virüsü hizmet sektörünü çok olumsuz etkilemiş durumda. Ancak şirket geçirdiği pivot sonrası gelirinin %90’ını SaaS’tan kazandığı için bu krizi en az hasarla atlatmaya çalışıyor. Kurucu ayrıca ”Temizlikyolda olarak ilk günden, tüm ofis çalışma arkadaşlarımız ile #evdekal sloganına uyuyoruz ve evden çalışıyoruz” dedi ve ekledi; virüsün bir metrobüs, otobüs yolcuğu ile tüm evlere taşınabileceğinin farkındayız, bu yüzden düzensiz rezervasyonları kontrollü şekilde erteliyor ve hizmet verenlere tüm konularda destek olduklarını belirtti.

Pazar yeri iş modeline ek olarak SaaS teknolojiyi eklediğimiz Temizlikyolda hakkında ilerleyen zamanlarda benzer güzel haberleri sizlerle paylaşmayı umuyoruz. Nice güzel haberlere!

Teşekkürler,
Sevgiler

Hakan Kibar

Koray Kibar, Bestem Kibar, Sina Afra, Nevzat Aydın, Hakan Kibar, Temizlikyolda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close